QRLAND

داینامیک کدها

 

 

 

کدهای QR پویا

 

 

یک کد QR پویا نوعی از کد QR است که قابل ویرایش است، در مقایسه با یک کد QR استاتیک که قابل ویرایش نیست. کدهای QR دینامیکی همچنین به ویژگی های اضافی مانند تجزیه و تحلیل اسکن، حفاظت از رمز عبور، تغییر مسیر مبتنی بر دستگاه و مدیریت دسترسی اجازه می دهد.

 

کدهای QR دینامیکی همچنین به یک تصویر کم QR کد که برای اسکن قابل اعتماد تر است منجر می شود.

 

کدهای QR پویا در مقابل کدهای QR استاتیک

اساسی اساسی از کدهای QR این است که الگوی ماژول ها در تصویر کد QR یک نمایشگر گرافیکی مستقیم از اطلاعات موجود در آن است. این فقط کدهای QR کار می کند و ماهیت الگوریتمی است که تصویر کد QR را ایجاد می کند.

 

این یک نکته بزرگ است: تغییر داده ها کدگذاری شده به کد QR باعث نتیجه تغییر تصویر کد QR می شود که در نگاه اول مشکل بزرگی را به وجود می آورد اگر URL وب سایت کد QR مربوط به نیاز به تغییر باشد. چگونه اطلاعات را در یک کد QR که قبلا منتشر شده است به روز کنید؟

 

ما در اواسط سال ۲۰۰۸ با این معضل روبرو شدیم و متوجه شدیم که ساده ترین راه حل این مشکل این است که URL واقعی را در کد QR داشته باشیم و سپس کاربران خود را با توانایی تغییر در جایی که URL کوتاه به آن هدایت می شود، فراهم کنیم. به این ترتیب، محتوای کد QR (و تصویر کد QR خود) تغییر نکرده (از آنجا که همیشه این URL کوتاه را شامل می شود)، اما در جایی که کاربر پس از آنکه کد QR را اسکن کرد فرستاده شد، می تواند در وسط تغییر شود پشت صحنه در واقع این روش در واقع کد QR خود را “پویا” نمی سازد، زیرا محتوای آن باقی می ماند، اما با قرار دادن URL کوتاه کاربر قابل ویرایش به کد QR، این می تواند تصور کند که کد QR را می توان تغییر داد و نتیجه را به دست آورد پس از آن بود – این هنوز هم این است که چگونه همه کدهای QR پویا به این روز کار می کنند.

در آن زمان ما فقط فکر میکردیم این یک راه خوب برای ایجاد توانایی ایجاد کدهای QR است تا کاربر پسند باشد، بنابراین ما به سادگی آن را به عنوان یک ویژگی از وب سایت QRStuff.com در اکتبر ۲۰۰۸ بدون هیچ مشکلی یا فانتزی معرفی کردیم به عنوان یک بخش استاندارد از راه ما انجام کارها.

 

کدهای QR پویا

به طور خلاصه، کدهای QR پویا نسخه تکامل یافته از کدهای QR استاتیک هستند.

اول از همه، کدهای QR پویا قابل بازیافت هستند. شما می توانید محتوای خود را هر چند بار که دوست دارید تغییر دهید. از یک کارت مجازی، به وب سایت خود، سپس به یک صفحه تلفن همراه و غیره بروید. به علاوه، مجبور نیستید کدهای QR را دوباره چاپ کنید زیرا آنها به طور خودکار به محتوای جدید هدایت می شوند.

 

صحبت از محتوا، اینها بعضی از گزینه های بسیاری هستند که می توانید هنگام ایجاد یک کد QR دینامیک انتخاب کنید:

URL وب سایت: کد QR خود را به یک وب سایت از انتخاب خود متصل کنید.

صفحه موبایل: صفحه تلفن همراه خود را ایجاد کنید. محتوای خود را وارد کنید، آن را تغییر دهید، تصاویر، فیلم ها، لینک ها و موارد دیگر را اضافه کنید. ایده آل برای افراد برای دسترسی به رزومه شما.

vCard: کارت کسب و کار الکترونیک. اطلاعات تماس خود را ذخیره کنید (نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، ایمیل، آدرس). هنگامی که مردم کد QR خود را اسکن می کنند، اطلاعات بلافاصله به کتاب آدرس دیجیتال آنها اضافه می شود.

دانلود فایل: آپلود فایل (MP3، MOV، PDF) تا ۵ مگابایت برای افرادی که پس از اسکن کد QR خود به دستگاه های تلفن همراه خود دانلود می کنند.

نقشه گوگل: یک آدرس کامل برای افرادی که برای شرکت یا فروشگاه شما از طریق Google Maps قرار دارند را وارد کنید.

ویدیو یوتیوب: افراد با تماشای کد QR خود، یک ویدیو یوتیوب را تماشا می کنند. ایده آل برای آموزش های ویدئویی و یا کلیپ های موسیقی.

شبکه اجتماعی: حسابهای فیس بوک، توییتر یا + Google خود را به کد QR خود برای افرادی که به دنبال شما هستند، وصل کنید. با استفاده از ویجت شبکه اجتماعی انتخابی خود، دوست، توییت و + ۱ را دریافت کنید.

حساب PayPal: اجازه مشتریان برای انتقال پول به حساب PayPal خود را با دستگاه های تلفن همراه خود. پرداخت ها و کمک های مالی به راحتی، به طور مستقیم از طریق کد QR خود دریافت کنید.

فروشگاه App: کد QR خود را به آدرس URL برنامه خود وصل کنید. مردم به فروشگاه App که با دستگاههای تلفن همراه خود (iPhone، Android، BlackBerry، Windows) مطابقت دارند، هدایت خواهند شد.

به نظر می رسد که کافی نیست، کدهای QR پویا به شما امکان می دهند که آمار خودتان را بازیابی کنید. چند بار کد QR خود را برای بهبود استراتژی بازاریابی خود و ارتباط با مخاطبان مورد نظرتان اسکن کنید.

 

 

 

طراحی کد های QR داینامیک و استاتیک خود را به ما بسپارید

QRLAND اولین و بروزترین سایت QR ساز داینامیک در ایران

بیشتر