QRLAND

استاتیک کدها

 

 

کدهای استاتیک

 

بر خلاف کدهای دینامیک، کدهای QR استاتیک یا مستقیماً اطلاعات را در یک فرم متنی ذخیره می کنند یا شخص را به یک صفحه وب هدایت می کنند بدون آن که بتوانند وی را به صفحات ثانوی راهنمایی کنند. این بدان معنی است که اطلاعات یا لینک قالب تغییر یا ویرایش نیست(شما هر بار باید یک کد استاتیک جدید ایجاد کنید). کدهای استاتیک برای افرادی مناسب است که خواهان کدی برای نگهداری اطلاعات دائمی خود می باشند(مثلاً اطلاعات تاریخ تولد و گروه خون).

 

 

 

کدهای QR استاتیک

در حالی که هر دو نوع کدهای QR به شما اجازه می دهند انتخاب کنید که کدام کد پیوند هستند، کدهای QR استاتیک پس از تولید، اطلاعات را رمزگذاری می کنند. این به این معنی است که هنگامی که محتوای را تنظیم میکنید نمیتوانید آن را تغییر دهید.

 

در کنار سمت کتیبه QR استاتیک می تواند به عنوان لینک های آنلاین استفاده شود. امروزه، با این حال، کاربران می توانند به اینترنت در هر کجا که می روند دسترسی پیدا کنند.

هنگام استفاده از کدهای QR استاتیک:

دلیل اصلی استفاده از آنها به جای کدهای QR پویا، اگر شما نیاز به کد QR دارید حتی بدون اینترنت نیز کار کنید. این یک سناریوی افراطی است، جایی که بازدید کننده بالقوه بر روی دستگاه تلفن همراه خود دسترسی به اینترنت ندارد. امروزه سخت است که وضعیت را تصور کنید. اگر شما بودجه ZERO (شما می توانید QR کدهای پویای نامحدود برای ۷۰ دلار در سال دریافت کنید)، مطمئن هستید که شما علاقه مند به ردیابی بازدیدهای QR خود نخواهید بود و شما معتقد هستید که نیازی به تغییر در آن نیست QR به ذکر است، یک کد QR استاتیک ممکن است برای شما مناسب باشد

طراحی کد های QR داینامیک و استاتیک خود را به ما بسپارید

QRLAND اولین و بروزترین سایت QR ساز داینامیک در ایران

بیشتر